Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    Sziasztok. Úgy döntöttem nem veszek multifunkciós lézernyomtatót, mivel teljesen feleslegesen dobnék ki az ablakon 28 ezret..... jelenleg van 1 multifunkciós nyomtatóm(tintasugaras) amit megmondom őszintén baromira sajnálnék 6-7ezerért odaadni, ezért inkább megtartom. Az évi 3 scannelni valót bescannelem róla, nyomtatásra pedig egy sima mezei monokróm lézert vennék. Ebben kérném a segítségeteket.

    Samsung ML-1680/1660 és Xerox Phaser 3140 között nem tudok választani. Ugye azt megvitattuk hogy Samsung nem az a kimondott ősrégi nyomtató márka....Viszont ha jól tudom 2 év gari van rá + 1200*1200-as valós felbontásban tud nyomtatni míg a 3140-es 600*600-as valós és 1200*600-as szoftveres felbontásra képes. Nem tudom mennyire számít ez a nyomtatás minőségében, bár gondolom a duplája csak jobb lehet papíron, viszont a gyakorlat mást is mutathat. :) Xerox USB 1.1 míg Samsung 2.0-n kommunikál a géppel, illetve a proci is gyorsabb samuban. Mindennek ellenére mit javasoltok? Ha jól tudom a Xerox havi 10k oldallal terhelhető, de félek az 1 év garitól. Akinek van, az írhatna véleményt róla, merjek-e venni, Metro-ban jelenleg 13.000.- .

    Esetleg még a Samsung SCX-4720FN-ról ha lenne véleményetek megköszönöm. Tudom hogy ez multis, de jó áron van most nagyon, így kicsit többért de ha valaki rábeszél és megéri, akkor +veszem.

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák