Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz #95590400 #1241 üzenetére

    végül mégiscsak színes lézer lett. :)
    eredetileg, ha már lúd, legyen kövér, hálózatit akartam, olcsóbb, utángyártott kellékanyaggal (igazából ez volt a fő szempont), így a samsung clp350N, illetve a xerox 6110N (ami egyébként teljesen megegyezik a samsung clp300-al) között vacilláltam. utóbbit már abszolút nem lehetett kapni, előbbit is igen kétséges volt beszerezni, így lett a sima 6110 (32k-ért). mivel 1 helyen, latop, asztali vegyes használatban lesz, így végül nem nyomtatószervert vettem, hanem egy passzív usb-s kézi "útválasztót". ami megintcsak a negyede volt egy normálisabb nyomtatóservernek.
    így pár nap után a nyomtatási minőséggel, gyorsasággal meg vagyok elégedve. mennyire tesz neki jót, vagy rosszat az áramtalanítás? csak mert, ha nem kell valami, nyomom le a hosszabbítón lévő kapcsolót...
    egyébként milyen minőségűek ezek az utángyártott cuccok? én évek óta nem hallottam horror sztorikat, illetve tintáshoz is csak utángyártottat vettem, soha nem volt gondom,
    töltetni érdemes? mert úgy meg az utángyártott fele. mert ha jól látom, ez gyakorlatilag csak egy "nyomtatópor tartó kazetta (henger)". nézegettem, fúrni kell, chipet resetelni, szóval itthon szerintem nem érdemes belefogni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák