Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    Sziasztok

    Kellene egy kis segítség, mert nyomtatók terén totál hülye vagyok. Mostani gép egy HP Deskjet Ink Advantage 4625, de sajna a fekete szórófeje totál be van állva, nem tudok vele nyomtatni, pedig már próbáltam "kimosni" ilyen nyomtatófesték oldóval többször is, de semmi haszna. A színesek tök jól kitisztultak, a feketével viszont nem tudok mit kezdeni. Kivenni az egységet, hogy átveressem rendesen, pedig nem lehet..

    Úgyhogy szeretnék egy új gépet. Összefoglalós kérdésekre a válaszok:

    1. Tintás vagy lézer?
    Passz, eddig mindig tintás volt, de meggyőzhető vagyok a lézeresről is ha az elvárásaimhoz az jobban passzolna.

    2. Fekete vagy színes?
    Színes.

    3. Mire használnád?
    Dokumentumok, képek nyomtatása.

    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)
    Otthoni felhasználás, passz. Általában egy tintapatron fél évig ki szokta bírni, ha az jelent valami támpontot. Kb 10 oldalból 8 fekete, 2 színes.

    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    Max egy hónap.

    6. Milyen funkciókat vársz el?
    Nyomtatás, scannelés, másolás. Scannelést elég ha usb-ről tudja, de nyomtatni tudjon wifiről is.

    7. Mennyi a keret?
    40-50k

    8. Árérzékeny vagy?
    Nyilván, ha pár ezerrel van valami ésszerűbb masina, akkor nem gond, de 100ezreket nem szívesen adnék ki egy olyan gépért, amit 3-4év után dobhatok a kukába.

    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?
    Eddig mindig eredeti patronokkal etettem a nyomtatóim, nem szempont.

    +1:
    Eddig mindig HP gépeim voltak, de nem vagyok márkabuzi ezen a téren, meggyőzhető vagyok másról is.

    Előre is danke very much! :R

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák