Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zοltta

    senior tag

    1. Tintás vagy lézer? (Ha nem tudod, az se baj. Ha betegesen vonzódsz valamelyikhez, írd le bátran! Titokban tartjuk.:) Ha "mert csak" vagy mert már eldöntötted korábbi tapasztalatok alapján, és rendíthetetlen vagy, írd le! Nem fogunk feleslegesen győzködni..)

    ♦ Hát őszintén szólva, eddig tintásom volt / Canon PIXMA MP160 / és ezt szeretném lecserélni, mivel már nagyon oda van bő 12-13 éves már.... És csak a baj van vele..
    Azt hiszem ,hogy a lézeres sokkal drágább mint amit a keretem meg enged, így szerintem a tintás marad. Bár mostanság nem követtem a piacot e téren.

    2. Fekete vagy színes? (Jól gondold át! A "jó lenne néha színes" elég sokba is kerülhet! Biztos nem tudsz meglenni nélküle? Nem tudod máshogy megoldani vagy épp kihagyni félévente 1-2 alkalommal azt a színes nyomtatást ?)

    ♦ Attól függ, hogy mennyivel drágább a színes, mivel olykor kérik a családban, hogy pár darab a családi fotót nyomtassak ki,így szeretném, ha színesben is tudna nyomtatni :) Szövegeket is frankó lenne ha lehetne a színes részeket színesben olvasni., prezentációkban.

    3. Mire használnád? (Fotók, színes marketinganyag és táblázatok prezentálni, vagy többnyire csak szöveg?)

    ♦ Fotók, Word / Excell szöveg, netes képek nyomtatására.
    ♦ Photoshop képeket is nyomtatnék, de nem kell, hogy profi designer dolgokra gondolni, csak hobbyra :)

    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)

    ♦ Nem ipari mennyiségben, havonta 10-15 lap talán kevesebb.

    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?

    ♦ Ezt előre megmondani lehetetlen, amíg van benne festék, addig biztosan, heti szinten használatban lesz.
    De 2-3 hét általában.

    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)

    ♦ Mivel jó lenne ha multifunkciós lenne, így szeretnék kifogni ismét egyet. A Szkenner fontos és persze vele együtt az egyszerű másolás.
    Családi fotókat is nyomtatnék, így fotópapírra is nyomtatnám őket, egyből.
    Wifi rész nem lenne rossz, de gondolom, az plusz költség lehet ez ügyben, ha alap funkció manapság az nagyon jó lenne:) .

    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)

    ♦ A keret úgy 20-30k közt.

    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)

    ♦ A megadott maximális keretemen nem szeretném megugrani, de ha egy ötössel van jobb is, mint amit a kínálat nyújt, az még szóba jöhet.

    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg után töltögetni szeretnéd?

    ♦ Eddig nem volt még gondom az után gyártott patronjaimmal, még sosem töltöttem újra sajátkezűleg, de ha úgy van az sem lehet akadály , ha magam is megtanulhatom a fortélyát.
    Azt tudom ,hogy az eredeti patronok mindig is drágábbak voltak..

    Azt hiszem, úgy ennyi :) , egy családban használatos multifunkciós készüléket, keresek, amit ha beüzemelek, kiadom a parancsot, akkor azt végre hajtja és le van tudva, nem kell vele bajlódni, és persze ,hogy gazdaságos legyen a patron csere, főleg.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Új hozzászólás Aktív témák