Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Varshi #11974 üzenetére

    bocsi

    lenne vele nyomtatva, naponta 2-3 naponta biztosítási ajánlat, ill. kimenő termékekről 1-1 oldalas számlák 1-2 példányban + 2hetente be lenne fogva 2-4-6száz oldal 2oldalas szórólap nyomtatására is

    kb erre keresek nyomtatót

    tudom, hogy sok az a 120e oldal, csak ott volt a Brother "kellékei" között az az ún. DR2300 Drum Unit kellék és azt gondoltam, hogy ezt esetleg 120e oldalnál előbb kellene cserélni? vagy ha pl. nem is fogom majd a nyomtató élettartama alatt cserélni, akkor viszont ÚTGy tonerrel elég jó lap/db áron jönne ki ennek a nyomtatónak az üzemeltetése

    félre ne érts nem kell hiperszuper sebesség, most amíg kijön egy egy számla vagy egy egy ajánlat addig elbeszélgetek az ügyféllel :) csak amink jelenleg van azt jóval drágábban tudjuk üzemeltetni és ezért keresek alternatívát

    ha nem olvastam volna vissza a fórumban és nem látom meg, hogy "gyenge alkatrészekből áll" az Epson L3xx széria akkor nem gondolkodtam volna el, erre a Brotherre pedig azt írta valamelyikőtök, hogy masszív darab.... na most ki tudja, hogy a belseje is olyan e :)

    mert ha azt számolom, hogy utángyártott tonert kapok 3-4 ezerért ami 2600oldalt írnak akkor az nem is rossz ár, ha és amennyiben ez pl. masszívabb alkatrészekből van összerakva, mint az Epson

    ha nincsen lényegi különbség pl. az alkatrészek mellett gondolok még arra, hogy egy lézeres azért jobb ilyen célra, mint egy tartályos, akkor rendelem is majd az Epsont, csak gondoltam inkább előtte tájékozódom

    viszont kívánok neked is és minden kedves Ph-snak

    szerk.: azért sántít (nem igen hiszek a szememnek), hogy ha kifogy a tinta a Brotherből akkor elegendő vennem egy ilyen utángyártott tonert és ismét boldogság van 2600 oldalig? Vagy ez csak maga a toner és ezt még meg kell töltessem? mert így 1Ftra se jön ki egy oldal nyomtatása.... csak ezért kételkedem a számításban, de javíts ki ha tévedek

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák