Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhorvat

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy elég régi nyomtató gépezetem van, HP Deskjet 950C. Amit tudni kell róla, hogy egy pénznyelő automata, eddig mindig eredeti patront vettem bele (feketéből és színesből is). Hogy miért? Mert nem használtam annyit, hogy foglalkozzam az utántöltés/utángyártott patron kérdéssel. Aztán benéztem ebbe a topikba és teljes a ledöbbenés. Nagyjából 20.000 Ft lenne bele most egy fekete+színes patron, inkább rászánom magam most már egy gazdaságosabb színes nyomtatóra, s ebben kérném ki segítségeteket.

    Amire kell:
    - DVD borító nyomtatás (apró képekkel, szövegekkel)
    - Fekete-fehér dokumentum nyomtatás

    Amire nem kell:
    - nagyméretű színes képek nyomtatása
    - fotónyomtatás
    - scannelés, fénymásolás

    "Követelmények":
    - megbízható készülék kell, ezt is jó pár évre venném
    - maga a nyomtató reális áron legyen, ne legyen drága a - számomra - felesleges funkciók miatt
    - legyen hozzá olcsón utángyártott patron, ami azért "jól bírja" és megbízható

    Azt hiszem nagyjából ennyi. Jó pár oldalát elolvastam a topiknak, láttam, hogy a lézernyomtató hosszútávon megéri a pénzét a tintasugarassal szemben, a hőszublimációsról nem találtam sokat.

    Köszönök előre is minden segítséget!

    Ui.: HP-t nem szeretnék, egyrészt mert nagyon rosszakat hallottam róluk, másrészt saját tapasztalat, harmadrészt mindent elmond a márkáról, ha megnézzük a nyomtató apróhirdetéseket itt a PH-n. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák