Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Badich

    csendes tag

    Sziasztok!

    Azok segítségét szeretném kérni akik jártasak ebben a témában!

    Mivel a mobilitás számomra fontos szempont, ezért csak notebook jöhet szóba. De nem tudom milyet vegyek DAW szoftverhez. Tudom minél erősebb annál jobb.. de akkora a választék hogy döntésképtelen lettem. Sőt, még azt sem tudom Windows 10 vagy MacOS lenne a megfelelőbb számomra, FL Studio 12-t használok egyelőre. Egy 2016-os Apple MacBook Pro 13" Retina i5 2,7GHz/8GB/128GB elég lenne-e hozzá úgy h teljesen kiszolgáljon? Soha nem volt MacBookom ezért nincs sajnos viszonyítási alapom ezáltal nem tudom hogy elég lenne-e az i5 2,7 GHz és a 8GB ram. Win 10-es Notebookoknál i7 16GB ram-ot néztem ki ami jobban hangzik, de nem tudom mennyire stabil a MacOS a fent említett MacBook Pro-val egy Logic X Pro / Final Cut Pro X és meddig tervezhetnék vele.

    [Kisebb Photoshop,és videóvágásokat is tudjak vele végezni (nem 4K-s videók!)]

    A keret 400.000 Ft (+/- 20.000) lenne rá.

    Köszönöm előre is a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Badich #1 üzenetére

    Szia!

    Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

    Jelen kérdésedet javaslom az alábbi topikba feltenni:

    Milyen notebookot vegyek?

    Ezt a topikot pedig zárom.

Aktív témák