Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz #90931968 #135603 üzenetére

    Ezt nem tudom miért nekem írod, én is csak egy kérdező vagyok a topikban. De ha már így megszólítva érzem magam, akkor leírnám, hogy eleve 200-250 ezer alatt semmilyen értelmes laptop nincs újonnan, még irodai feladatokra sem, nyilvánvaló, hogy 300 felett fognak kezdődni a játékos gépek. Persze, a magyar pénztárcának lehet, hogy sok, inkább külföldön veszik az egymilliós Alienware laposokat, de azért én ezt kétkedve fogadom, mert sír a magyar, hogy jajj, nincs pénz, de azért az utak tele vannak bálnakocsikkal, meg a műszaki boltokban a millás tévék is elkelnek, meg itt a topikban is nem egy ember keres 300-600k ársávban gépet, de nemrég keresett itt valaki egy milkásat is. Szóval 300k még baráti ár is egy gamer laptopért, ez is abszolút belépő szint ebben a műfajban, persze nem kevés summa, még a jobban keresők is megérzik. Én is szívom a fogam, mert ezt a pénzt másra szántam, de megmurdelt az alaplap a játszós régi notimban, és mivel még nem volt kifejezetten gamer notim, ezért most bepróbálok egyet.

    (#135585) dugø: bocs, elírás először gtx ti-t akartam írni, de végül a g-t nem töröltem :B

    (#135614) Khelben: ez elég hihetetlennek tűnik, de neked elhiszem. Duplán meghökkentő, mert a GTA-k eleve CPU-igényes játékok (nem elsősorban csak a grafika, hanem a sok objektum, AI, stb. miatt), lehet ez valami nagyobb felbontáson mért adat. Így lehet tényleg az i5 is elegendő lenne, de rámegyek az i7-esre, egyrészt biztosra menni, időtállóságra törekedni sem hülyeség, másrészt ahogy nézem, itt nem nagyon kapni i5-ös változatot, mindenhol csak az i7+1TB HDD+Win10 Home felállást árulják.

Új hozzászólás Aktív témák