Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnibares

    újonc

    sziasztok, segítséget szeretnék kérni, a barátnőm keres laptopot.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? MOST
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 150K (sajna nincs több, tudom, hogy nem sok)
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.) iskola, internet, filmnézés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? semmi
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? inkább 14-15 colos, jó lenne ha HD lenne (nem baj, ha nem)
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? viszonylag sokat lesz hordozva, de ez sem befolyásoló tényező
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) mindegy. a windows 10-t érdemes felrakni akármilyen gépre?
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? nem fontos, de 500 gb feletti tárhely.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) legyen benne dvd-cd olvasó!
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) csak új sajna.

    Szóval igazából 150k-ból a lehető legjobb gépet szeretnénk venni, tudom, hogy a normális gépek felette kezdődnek, de ennyi van sajnos. köszönjük

    ezzel szemeztem amúgy: Toshiba Satellite L50-B-25C (i5, 4gb, 500 gb)

Új hozzászólás Aktív témák