Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Dhampir #105701 üzenetére

    Nekem mást a tapasztalatom, ezért nem tudok azonosulni a nézeteddel.

    Példának azért írtam két eladót is akiktöl vettem/vettünk, mert egyszer sem láttam hogy panasz lett volna rájuk, és én sem/uncsim sem csalódtam/csalódott. Eladója válogatja szerintem, aki igényesebb az eleve olyan gépeket szerez be, nem pedig gusztustalanul kinézőeket. Átnézik, letesztelik, kitakarítják, garival adják. Alfától HA-n rendeltem telefonbeszélgetés után, Jamy-töl meg személyesen kiválasztva a nekem legjobban tetszőt az adott típusból (volt 3-4 db). Ez nem a reklám helye, nekem sincs belőle hasznom, csupán ellenpéldának hozom + indoknak hogy miért nézek használt üzletit amire adnak garit.

    Igénytől függ, mire elég egy régebbi gép, amit én vázoltam arra elég egy 2. gen. i3 + 4GB ram. Ha megy 2-3 évet még, már megérte, miért a mostani konzumerektől mennyit vársz? Szvsz 3 év után minden nap ajándék. Minél újabb egy technikai cucc, ami belépő szint ráadásul, annál inkább arra van tervezve hogy megdögöljön gari után nem sokkal. Ez van, tudom jól. (Ezért kell új gépre annyi plusz garit kötni amennyit lehetséges, mondjuk 4-5 évre bővíteni.)

    De térjünk vissza az eredeti kérdéseimhez. Aki tud még, kérem adjon tanácsot vagy írjon tapasztalatokat.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák