Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri bácsi

    tag

    Sziasztok! A kérdőív:
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Mindegy, akár azonnal is.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 200e körül, de mehet fel különleges ajánlat esetén 300e-ig.
    (3) Felhasználás? játék,internet,multimédia összesen 50%, iroda 50%
    (4) Ha játékra is használnád, akkor: CoD,MoH,CoH,World in conflict, Rainbow6, S.T.A.L.K.E.R. szóval klasszikus akciók és stratégiák a közelmúltból. Jó lenne ha natív FHD-n nem akadnának.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?IPS előny,FHD szintén. Méret max 17,3".
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?Nem lesz hordozva.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)Win8 ,de azt külön is be tudom szerezni.
    (8) Tárhely mérete és típusa: 250GB SSD megfelel, de SSHD is jöhet, legrosszabb esetben HDD és majd cserélem. RAM -ból 8GB-ra gondoltam. ODD nem kell.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? semmi, esetleg bill. világítás.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Finoman, enyhén használt is OK.

    Amiket néztem: Asus K501LX, esetleg a ROG sorozat alja, MSI kezdő gépek. Pár nap múlva megmutatnak
    elég fullos Y50-t és egy Alienware 17-t alig használtan. Féljek tőlük? És még egy: startaprón láttam egy HP Envy 15-k103ng-t GTX850 VGA-val: az jó?

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák