Hirdetés

Aktív témák

  • Tapor

    csendes tag

    Régebben itt kértem tanácsot notebook vásárláshoz, amire azt mondtam, hogy egyetemre kell, egy Lenovo R61i modellre "beszéltek" rá, ami 177000be fájt nekem, viszont eddig nagyon bevált. Szuper mert csendes, melegedéssel nincs különösebb gond, a Lenovo supportjával meg vagyok elégedve, annyi hogy az aksiból nehezen tudom kihozni a 3 órát, vagyis hát inkább nem, de a 2,5 az megvan. Csak azért mondom mert mindenhova azt írták, hogy 3 óra az megvan. Ezen kívül jó rendszer-helyreállító progija van, nincs gondja az XPvel (mert ezt raktam inkább rá a viszta helyett), és az nvidia quadro kártyával eddig a SW: KOTOR-t teszteltem és gond nélkül ment.
    Amúgy érdekes, mikor vettem, op. rend. nélkülit kértem, még a dobozára is a FreeDOS volt ráírva, viszont a gépen egy viszta várt engem, csak érdekesség miatt.
    Na ennyit a dicsérésről, most egy új kérdés:

    Barátnőmnek kellene egyetemre egy megbízható gép max 150000 kp-ért.
    Csak az alapfungciók miatt: gépelés, net, zene, film és esetleg egy sims2 talán.
    Három gépet néztem: [HP]

    [ASUS]

    vagy talán ezt, de ez már 150 felett van és kell hozzá egér és táska is:[HP]
    vagy ha tudnátok jobbat max 150ért akkor segítsetek kérlek!

    És még egy kis kérdés: egy haver sony-t akar venni, mert sony rajongó, tőlem kér tanácsot, de én laptopjairól nem tudok semmit.
    Úgy általában jók és megbízhatóak a sony-k?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák