Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alex73

    tag

    Szerver megvalósításán gondolkodom pc-ből.
    Rengeteg infót elolvastam már.

    Debian server és variánsai vs Rehl server és variánsai

    CentOS a vállalati szintű, és pontosan ugyanaz, mint a RHEL, de nem kell vásárolni suportot.
    Red Hat
    RHEL
    CentOS
    Cent os
    CentOS 100%-ban kompatibilis a Red Hat Enterprise Linux-al, teljes összhangban a Red Hat követelményekkel. CentOS azoknak jó, akiknek szükségük van egy vállalati szintű operációs rendszer stabilitására RHEL támogatását nem vásárolta meg, de a rendszerere jelenleg RHEL alapú.
    Clearos
    Clear os
    ClearOS hálózati átjáró és szerver kisvállalkozások számára
    Alapja CentOS, ami a Red Hat Enterprise Linux klónja, a forgalmazása is széles körű. Rengeteg szolgáltatások listája és integrált szolgáltatásokat, tartalmaz amelyek segítségével könnyen beállítható egy intuitív webes felületen a rendszer. Néhány olyan eszköz amely megtalálható ClearOS nél: antivírus, antispam, VPN, tartalomszűrés, sávszélesség menedzser, SSL-hitelesítés, és a Napló-elemző. 18 hónapos frissitési ciklusok.
    ************************************************
    Debian tény és való, hogy stabil és ingyenes rengeteg csommaggal és támogatással.
    DEBIAN
    UBUNTU
    Az Ubuntu egy teljes asztali Linux operációs rendszer, ingyenesen hozzáférhető a közösségi és a szakmai támogatás
    PC/OS
    PC / OS felhasználóbarát desktop és szerver alapú Linux disztribúció, Xubuntu alapokon BeOS-szerű asztali témával.kiadásai: OpenDesktop, OpenWorkstation és WebStation.
    ********************************************************************
    Sajnos vanolyan termék és alkalmazás ami csak Redhat on támogatott.
    oracle, cpanel,vállaltok számára gonsolom még érdekes lehet hogy ERP támogatott ha jol tudom virtualizációval SAP meg a fenet tudja mi minden.

    Nehéz döntés!
    Desktopon ubuntut használtam nem tudom mit tegyek serverre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák