Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stephan89

    aktív tag

    Sziasztok!

    Októberi utazásunkhoz keresnék minél kedvezőbb árú készüléket autóba. Az alapvető feltétel a minél pontosabb navigáció, térkép, illetve a jól látható kijelző. Nem a mérete a lényeg, régen a 3,2 colos Samsung Omniámmal is jól elnavigáltam, a tükröződés fontosabb, illetve, hogy ne legyen rázsúfolva sok fölösleges dolog a szoftver által.
    Németországba, Stuttgartba utaznánk, az még nincs eldöntve, hogy csak Ausztrián át, vagy Szlovákia - Csehország - Németország (Bautzen, Dresden, ahol megállnánk pár napra) - Stuttgart. Ezt azért írom le, mert ahogy olvastam, bizonyos térképek csak Nyugat Európában pontosak, nekünk pedig lehet, hogy Kelet Európa is lényeges lesz. Meg hát itthon sem mindegy, milyen...
    Eléggé "árérzékenyek" vagyunk sajnos, illetve fogalmam sincs, milyen térképszoftvert érdemes használni.

    Most van egy Xperia Mini telefonom Androiddal, rá tudok tenni egy Sygic Aura-t, de több helyen olvastam, hogy pontatlan a térkép. A Google Maps pedig azon túl, hogy online, legjobb tudomásom szerint nem navigál Szlovákiában. Tehát ez kilőve.

    Tudnátok segíteni, hogy milyet lenne érdemes vásárolnom? Elsősorban a szoftver az, amiben nem tudok dönteni.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák