Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz pjen #10925 üzenetére

    Még sosem, mi az?

    DM43
    Ez mind szép és jó de 2014 most meg 2018 van, mint írtam 2016-ban járt le a 3 éves térkép frissítés, ami a gps regisztrációjához járt.

    A tomtom oldalát is megtaláltam az is szép és jó, csak épp nem létező oldal.

    Pedig ahogy néztem, talán tavalyi cikk alapján jelent meg 990-es vagy hányas verziójú térkép is, nekem kb 930-as végződésű verziójú van, 2016-os. Abból is már cska rész térkép ment rá az eszközre, amin elvileg 1 gb Szabadhely van, tehát ergo, kb 2 gbos körül lehet max a tár, vagy annál vmivel több.

    A másik, pedig, ezek az eszközök zárt rendszerűek, nem lehet megnyitni mint meghajtót, vagy ilyesmi, tehát, ha még találnák is rá feltételezzük térképet, fogalmam sincs hogy lehetne egyáltalán rá rakni. Mennyire lenne megbízható stb. Egyáltalán arra tervezték-e vagy más eszközre...
    Mondjuk a bekapcsoló gombja, már így sem a legjobb...

    Meg ha nekem kellene, már inkább lehet google térképet használnék...

    De szüleimnek kell/övék.

    [ Szerkesztve ]

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák