Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thanoker

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mielőtt kitölteném az összefoglalót, szeretném megkérdezni, hogy 17 cm-es tenyér mérethez és "palm grip" fogáshoz, mekkora egér méretben érdemes gondolkodnom? Amennyire visszaolvastam és rákerestem, 110 – 120 mm hosszúságú egerek között kellene keresgélnem. A segítséget előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • Thanoker

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az összefoglaló alapos tanulmányozása, illetve egy kis utána olvasás után, a következő paraméterekkel keresem az első említésre méltó egerem:

    Mennyi a keret?
    Maximum 30 000 Ft.

    Használt piac játszik?
    Nem teljesen újat szeretnék.

    Mire használnád az egeret?
    Programozás, általános dolgok és játék. Viszont kifejezetten játékra keresek egeret, mert ott számít igazán a normális egér.

    Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    Palm grip.

    Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középső ujj végéig, cm-ben.
    17.5 cm.

    Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Eddig csak olcsó egereim voltak, amelyek csak egy default érzékenységgel üzemeltek. Ezen egereknek az érzékenységük mindig is üzleti titkot képeztek (a gyártó nem tüntette fel / nem lehetett tudni), szóval nem tudom.

    Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Minimum két plusz „programozható” gombot szeretnék a megszokott 3 helyett. Illetve mivel eddig csak pehely súlyú egereim voltak ~ 50-60 gramm, ezért 100 grammnál nem szeretnék nehezebb egeret így elsőre. Ezen kívül jelenleg egy SteelSeries QcK egérpaddal rendelkezem, amelyet egyelőre nem tervezek cserélni.

    Az általam kinézett egerek:
    ROCCAT Kone Pure Ultra
    Logitech G403 HERO
    Zowie EC2-B Divina

    Ezenkívül, ha van bármi olyan egér ami megfelelő lenne számomra, akkor az ajánlások és a segítséget előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • Thanoker

    csendes tag

    válasz Thanoker #78971 üzenetére

    Végül leszűkítettem a választásom két egérre, ami a ROCCAT Kone Pure Ultra és a Logitech G403 HERO. Jelenleg a Roccat jobban tetszik, azonban több review-ban megemlítették, hogy a formája nem mindenkinek lesz kényelmes. A Logitech egere kicsit egyszerűbb vonalakkal rendelkezik, viszont megemlítették, hogy a kábele elég nehézre sikeredettet. Sajnos nincs lehetőségem kipróbálni egyiket sem személyesen szóval legrosszabb esetben maradt a 14 napos elállás.

    Az általam választott egereken kívül esetleg van még olyan, ami megfelelhetne az igényeimnek? A segítséget továbbra is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák