Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    válasz MM #90039 üzenetére

    azt éreztem, hogy basszus ez az egér annyira k. jó, hogy meg akarom szokni.

    Pontosan igy vagyok vele en is.
    Igazabol ketfele poziciot velek felfedezni, viszont a kezem (egyelore ilyen rovid ido utan) nem tudja eldonteni, hogy melyik lenne a kenyelmesebb neki.

    Az elso az, amikor teljesen rafekszik a kezem az egerre. Ilyenkor szarnyalok a jatekokban, szepen elerem az oldalso gombokat, meg eppen nem rovid, viszont (mondom egyelore) ugy erzem, hogy egy (tenyleg csak) icipicit lapos. (MX MAster duc utan velhetoleg csak megszokas keredese)

    A masik az amikor kicsit hatrebb fogom meg az egeret pont azon a reszen, amikor elkezded erezni a szelesedest. Ilyenkor nem erem el az eger orrahoz kozelebb levo oldaslso gombot, viszont ilyenkor nem erzem laposnak, kicsit stabilabb a kezemben, es talan egy hangyanyit gyorsabban is tudok vele navigalni.

    Ha csak hirtelen odanyulok hogy szerkesszek valami, akkor az utobbira al ra a kezem, ilyenkor azonnal megerzem a hatso szelesedest es ottragadok :) viszont ha elorecsuszok tipikus palmra akkor sincs semmi, siman elnavigalok vele bongeszobe is.
    Fura... lehet nem is vagyok Palmos, csak egyszeruen nem volt meg egy normalis egerem? :D na jo ez nem igaz, mert volt Logitech G pro Wirelessem is de az csak egy Metro Exodus erejeig birtam, egyeszeruen tul kicsi es lapos volt ..

    Viszont aaah komolyan mondom, nem akarom elhinni hogy ennyit szamit a suly!!! Egyszeruen egy alom vele mozgolodni, meg desktopon is :K :K

    nem lesz ebbol visszakuldes ;]

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák