Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Evil Snowman #90032 üzenetére

    Volt már szétlyuggatott könnyített egerem is ( Glorious Model O), engem különösebben nem fogott meg a dolog. :N

    Razer Pro Click baromi szép, sokáig szemeztem vele, de egy dolog miatt esett ki; a görgő nem szabadonfutó (így ez is különbség az általad írt oldalsó görgő mellett).
    Ezért vettem a Razer basilisk v3-at, amin szabadonfutó a görgő és kinézetre okés, plusz az RGB amivel még lehet dizájnolni ha úgy van (vagy kilövöd teljesen). Amióta viszont láttam az MX 3S-t, elkezdett érdekelni mert megvan a szabadonfutó görgő, sok konfigolható gomb, formára is tetszik, és mivel asszonnyal home office van a hét nagy részében így a hang is számít. Ez néma.
    Úgy voltam vele van 14 napom eldönteni igazából, eddig tetszik amit kaptam.
    Logi Lift is képben mert érdekel a vertikális vonal is, de az valahogy olyan gagyi hatást kelt, az oldalsó gomjai meg úgy kattognak mint az állat (miközben a 2 fő gomb néma ott is). Nem mertem azt meglépni. :N
    Így akárhogy nézem, nekem a 125Hz-es polling rate maradt ami negatív, és ezt tudtam is vásárlás előtt. Használva az egeret eddig nem érzem hátrányát, hozzáteszem a munkám sem grafikai csak Exceles baromkodás és programokban állítgatás, így a pontosság nem annyira lényeges.

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák