Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz dualface #43049 üzenetére

    Üdv a PH-n!

    Örömmel látom, hogy átnyálaztad az ÖF-t :D
    Gondolom, átsiklottál efelett:
    a lézeres szenzorok ~5-6% pozitív gyorsulástól szenvednek, ami még általános használat közben is zavaró lehet, játékban pedig még inkább

    Pozitív accel fogalma az ÖF-ben lejjebb, Ctrl + F a barátod.

    Általános felhasználásra én azt mondom, ha annyira nagyon bejön a G500s, és a többi sehogy se kényelmes, a lézer ellenére megveheted, de jobban jársz, ha a többi Logitech-et is megtapizod valahol, és belőlük választasz. MM-ban szoktak lenni, Pesten Pixelben biztos van minden.

    A G500s azon túl, hogy lézeres, baromi nehéz is, nem javaslom. Komfort miatt is, ízületeid miatt is. Formára talán a G502 van hozzá a legközelebb, bár egyiket se fogtam még.

    Szerintem G402 lenne a legjobb választás. Világítás kikapcsolható, és szerintem a design a legkevésbé fontos egy egéren. Úgyis rajta van a kezed, és a monitort nézed :DDD

    Viszont igen nagy, nem olyan nehéz (106 g), kifejezetten palm gripre való.

    G400s is megfontolandó, bár azt nem hiszem, hogy meg tudod fogdosni, a formája is másabb, és G402 már olcsóbb, és némileg jobb. Mindkettő van itthon.

    G502 szintén féltégla, lötögős a görgője, és neked már drága.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • RaGi91

    senior tag

    válasz dualface #43049 üzenetére

    Nekem G500 volt 3 évig és azért váltam meg tőle, mert napi több óra használat után egyrészt fájt tőle a csuklóm, másrészt meg pontatlan volt. Váltottam G402-re és azt tapasztaltam, hogy sokkal könnyebb, kényelmesebb (nincs olyan magas) és ezerszer pontosabb. 15k-t írtál keretnek, de szerintem megéri azt a párezres felárat, mert nagyon jó kis rágcsáló. :K Ha tudsz tapizz meg egyet valahol, megéri adni egy esélyt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák