Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eami

    addikt

    válasz kemotox #33846 üzenetére

    légy szíves hivatkozzál már tényeket, vagy a te szavad önmagában tény?

    "a tény a tudományos kísérlettel, kutatással alátámasztott, és a közösség által elfogadott adat. Az utóbbi kitétel magyarázza, hogy a tudományos életben (időben, térben) is változik, milyen állításokat tartunk (tartanak) tényszerűnek és milyeneket nem: amit ma tényként fogadunk el, arról a jövőben sokszor kiderül, hogy mégsem az."

    ezért részemről azt írtam, hogy rendben nyitott vagyok arra hogy érdemben és mérhetően rosszabb a vezeték nélküli egér. ha minden jól megy akkor lesz egy olyan egerem ami mindkét üzemmódot tudja, így pusztán az átviteli csatorna különbségéből fakadó eltéréseket lehet majd mérni. Mesélj ebben a felállásban mi nem tetszik? Hogy lehet ennél tudományosabban megerősíteni vagy cáfolni majd a "tényedet"?

    Kértem hogy másoljatok valami mérést amiből kiderül hogy mennyivel rosszabb a wireless. Te tudtál ilyet másolni?

    (#33825) atidzsiforc: másolt egy érdekes mérést (:R), remélem wirelessre is megcsinálja az arc. De a mostani vezetékes mérések alapján akkor melyik rosszabb ezek közül?
    Logitech G100s 14ms (9ms..16ms)
    Zowie EC2 CL 28ms (24ms..32ms)

    Zowie lassabb a mérés szerint viszont sokkal drágább mégis ajánlott, miért? Ennyit lehet hoz egy vezeték nélküli is? vagy nem? te meg tudod mondani?

Új hozzászólás Aktív témák