Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz diegho #29218 üzenetére

    Egy szóval nem írtam, hogy vegyél 20k-s egeret. Én biztos nem vennék.
    Az, hogy valami drágább, nem jelenti azt, hogy jobb is. Legtöbbször nem.

    Kérdezted, mit vegyél 5ezer körül. Írtam 7 egeret, amit be lehet szerezni újonan kb. ennyiért és még értelme is van.

    Aprón meg 1. hsz. 75%-a megvehető ennyiből.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • sirszevenap

    őstag

    válasz diegho #29218 üzenetére

    Hát én nem tudom, lehet én vagyok az tudatlan (biztos) [oWn]f4te-el szemben, de nekem rohadtul nem szimpatikusak ezek a "10 éves" egerek. Emlékszem jártam itt vezeték nélküli egér vásárlás előtt is, akkor is ezeket az ezer éves egereket erőltették. Jó, biztosan kuriózum, meg bevált, meg jó egerek na de kérem. Ne mondja már nekem senki, hogy ezek jobbak az említett Lachesis-nél vagy Deathaddernél vagy akármelyik razer egérnél amik gyakorlatilag egy 20+ k-s egerek lennének ha újan vennéd.( értem én h nem az ára a lényeg, de rosszat még róluk nem nagyon hallottam) Más dolog h vannak típushibái ami hál' Istennek nekem nem jöttek elő, ergó jól jártam mert a szenzor jitter típushibáján kívül nincs vele gond és ezt mondom mint HASZNÁLÓ, nem mint az aki olvas róluk. Ennyi erővel ne vegyél A6-os audit mert motorbajos. Az mindegy, hogy csak minden 10.-az és ingyen javítják ha baja lenne. Attól még egy sz@r kocsi, mert megtud hibásodni. Jut eszembe egy év gari is akad az egérre, tehát gond egy szál se...

    (#29221) [oWn]f4te:
    Mivel bal kezes vagyok és nagy a kezem így igen, nekem jó. Egy kis kezű embernek nyilván nem ajánlott!
    De egyébként én még tőled ész érveket a jitteren meg a kialakításán kívül nem hallottam tőled. Jitter ? Nincs ilyen baja. Kialakítás? Balkezesnek és nagyobb kezűeknek kiváló!

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák