Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Dobbanto #9035 üzenetére

    az ikari is meg a diamondback is jo egerek szerintem... en amiota letezik diamondback azt hasznalok... eleinte az optikasat manapsag a 3G infra senzorosat. (amiota kijott a 3g) azt kell hogy mondjam en eddig ezzel vagyok a legjobban megelegedve mint gaming eger.. a legjobb kaszni fogasra szamomra a kenyelem netovabbja es csak 90gramm az eger.. a driver sajnos kell mindkettohoz kulonben egy csomo dolog nem hazsnalhato rajtuk vagy nem lesz allithato... de ezt ne band mert a razer driver igenis fasza es hasznalhato es nem hulyiti be az egeret... szenzor ugyileg azthiszem bizonyitott nem kell ecsetelnem minek a lekovetesere alkalmas a kicsike... (itt megemlitenem hogy az ikari optikal is jo!!! de az ikari laser mar hagy maga utan kivetni valot) klikk meg oldalso gomb problemak nalam soha nem akadtak az egerrel azok muhiba nemkul halkak maradtam es nem mentek tonkre egyiken sem... (2004-2011 3 ilyen egerem van aktiv hasznalatban abbol 2 eladva de meg hasznaljak!) ami a razerekben tipikus hiba a legtobben hogy a kabel hamar torik... ez attol fugg ki hogy hasznalja es mennyire vigyaz ra... a celluxot meg hirbol sem ismero spanjaimnal a razer madzad kb 2-4 evig birja toresmentesen... nalam az elso madzag problemak is 4 ev utan jelentkeztek!!! a masik legnagyobb razer hiba hogy a klikkek behulyulnek.... mikrokapcsolok sok razer tulajdonosnal szorakoznak... hat en nemtudom igaz is meg nem is... a regi sima diamondbackeknek az egyik 2004es a masik 2005os egyik mai tulaja sem panaszkodott a klikkekre meg... nekem a 2006os db 3g-n iden jelentek meg a klikk hibak... mondom ezt ugy hogy azert ezekkel ha napi 6000 golyot nem lottem ki veluk akkor semennyit... szoval relativ amit a razerrol hideget meleget lehet olvasni... en azt mondom a legjobb eger es ami idoket helyen kent irnak hogy eddig birja nevetseges!!! ha vigyazol ra es mellete napi 6 orat warokon nyuzod akkor is kb 5-6 ev az elete...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák