Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    off: már 15 db alumínium egérmodellnél járok :D és hamarosan eljön a pillanat amikor kiderül, hogy mennyire is megbízhatóak :U , ugyanis a 15. egér modellje (alakja) tökéletesen illik a kezemhez illetve a fogásomhoz, ez pedig nem más mint a Razer Lancehead. Tudom nem éppen egy népszerű egér (sokak szerint sz@r az alakja & nehéz és még drága is), de ha egyszer ez jön be, akkor ez jön be, legalábbis a modellem alapján. Sikerült találnom egy jó árú TE verziót.
    Azt azért már most sejtem, hogy ez tényleg csak a játékos fogásomhoz illik (pincer claw), böngészés, stb. alatt fingertipelek és arra a modellem alapján még mindig az MM720 a legkényelmesebb, legalábbis nekem (és ahogy látom/olvasom róla a beszámolókat ezzel nem vagyok egyedül). A régi DA-em btw 117 gramm és elég jól elvoltam vele, szal a 104 gr-os súly nem hiszem, hogy sokat számítana majd abban a pár órácskában amíg puffogtatok. :DDD
    Attól függetlenül, hogy megtaláltam az "endgame"-emet tovább készítgetem a modelleket, mert jó kis hobby és még olcsó is. :D Lehet, hogy találok még jobbat. Enyhén lemaradva a DM6 Holey alakja áll a második helyen (Xtrfy M4-et még nem készítettem, az hasonlít rá csak sztem túl kicsi lenne nekem). Mondjuk kezdenek sok helyet foglalni az asztalomon. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák