Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whattimeisit

    csendes újonc

    Sziasztok!
    Bő két év után úgy érzem, hogy ideje leváltani a Sicámat, mert annyira nem érzem már kényelmesnek mint anno, kezem is végre megnőtt teljesen, valamint azóta jobban belemélyedtem a kompetitív FPS játékok világába. A topikeleji kérdésekre gyors válaszok:
    Mennyi a keret?
    10-20k.
    Használt piac játszik?
    Nemigen.
    Mire használnád az egeret?
    Böngészés, FPS.
    Hogyan fogod az egeret?
    Claw. Néha ez a relaxed claw, ami félig palm, lehet tudjátok.
    Mekkora kezed van?
    19 cm. Széltében a kisujjamtól a hüvelykemig pedig 10 cm széles, ha ez is számít.
    Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Relatíve alacsony szerintem, bár az alacsony-létra magasabbik felén vagyok valószínűleg. A mostani 450 DPI-n van, CSGO-ban 2.2-2.4 között váltogattam, Valorantban pedig ~0.73 körül játszok.

    Ezek alapján kinéztem párat:
    DREAM MACHINES DM1 Pro S2 [link] - Piszok olcsó, én efelé hajlok leginkább, jókat hallottam a gyártó egereiről.
    SteelSeries Rival 3 [link] - Egy ismertebb gyártó, mondjuk semmi kötődésem nincs feléjük, sosem volt SS perifériám. Talán gariztatás esetén jobban járok.
    Glorious Model O [link] - Legkönnyebb, alapból az ötlet is tetszik, csak félek, hogy gyorsan piszkolódik.
    Endgame Gear XM1 [link] - A legdrágább a bandából, de nagyon tetszenek a gombjai. Ebből még lehet a fehéret is bevállalnám, olyan jól néz ki.

    Szóval ha akármelyikkel vannak tapasztalatok, ne tartsátok vissza. Ha valamelyik jelentősen jobb a vélemények alapján a DM1 Pro S2-nél, akkor lehet rááldozok, de nagyon csábít az az egér annyiért. Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

    néha mindig, de tuti.

Új hozzászólás Aktív témák