Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    Sziasztok.
    Elvesztem...
    Otthoni felhasználásra (Hangsúlyosan WoT, Cabal és egy kis munka) mindig pontosan tudtam, hogy mi kell. A4tech X-710BK nagyon hosszú idő után nyugdíjba ment és jött a MadCatz R.A.T. 6 nagy megelégedésemre. 18,5 cm tenyeremben a legbeljebb tolt vagy esetleg eggyel kijebb húzott tenyértámasz pozíció a kényelmes. Bár az X7 után a gomb kiosztás (sniper vagy rapid fire) elsőre nagyon fura volt (bal klikk melletti kis gomb átkerült a húvelyk újhoz), de gyorsan megszoktam és imádom.
    Munkahelyemre mindig úgy gondoltam, hogy a non-stop excelezéshez nem kell se MadCatz se horror áron forgalmazott és egyben szerintem jócskán túlárazott Logitech sem.
    Igen ám, de héten megint megadta magát a benti egerem és az elmúlt 3-4 évben már bőven kifizettem 4-5kFt alapon egy másik RAT-ot, szóval úgy döntöttem, hogy ha ugyanannyi idő alatt így is meg úgy is ugyanannyit kell egérre költenem, akkor most egy minőségit vennék.
    Viszont irodai környezetben elképzelésem sincs mi legyen az irány...
    Szóval:
    - fájdalom küszöbb munkára 15kFt.
    - tenyér méret 18,5cm (X-710BK pont jó, de a fiam régi X-747-ese már érezhetően nagy)
    - egér fogás inkább fingertip, mint palm, bár nem a szemléltető ábrák szerinti hangsúlyos verzióban
    - használt, küldöld nem játszik
    - szenzor legyen pontos, de a felbontását annyira nem tudják megnyírbálni, hogy felzaklasson
    - omronban hiszek, a no name kapcsolókban nem igen
    - makró jó, ha van, de eddig se használtam, nem feltétel
    - las vegasi fényáradat hidegen hagy, diszkrét világítás tetszik, de nem feltétel
    Igazából már kosárban van egy Hama uRage Reaper Morph 1000, de fizetés előtt belémhasított a felismerés, hogy ezt tudat alatt a le nem cserélendő RAT6 helyére szánom...?!
    Most itt vagyok és nézek kitágult pupillákkal és leginkább kétségbe esetten :D

Új hozzászólás Aktív témák