Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikusz77

    tag

    Sziasztok!

    Általános itthoni használatra vettem egy Logitech M705 egeret.
    Megjött, viszont kiderült, hogy a webshopban közölt adatokkal meg az itteni ph teszttel ([link]) ellentétben, eggyel kevesebb gombja van, a hüvelykujjnál alulra tett kis vékony fémcsík jellegű gomb már nincsen rajta ezen a verzión, amit kaptam (ha jól látom, mert nem bontottam ki).
    Gondolkozom rajta, hogy megtartsam, vagy visszavigyem és vegyek egy másik fajtát.
    Kézméretem 20cm, ujjbeggyel fogom, vezeték nélkülit szeretnék, illetve ez a szabadonfutóra állítható kerék is megtetszett. Ja, és minél több programozható gombot szeretnék.

    A Logitech M720-at néztem ki most (10 e Ft körül szeretnék).
    Ennek elvileg megvan még ez a hüvelykujj alatti gombja is.
    Utána olvasgattam, annyi konkrét negatívumot találtam, hogy egy itteni fórumtárs szerint zavaróan hangosan kattannak a gombjai (jelenleg egy Rapoo 7100-am van, az elég hangos, de megszoktam, ha ilyen az M720-is, az nem zavarna.
    Szóval a kérdés, hogy megtartsam ezt az új verziós 7 gombos M705-öt, vagy válasszam a 8 gombos M720-at.
    Van valakinek M720? Ugye jól látom, hogy a görgő, a jobbra és balra döntés mellett le is nyomható.

    Egy kérdés eszembe jutott még. Lehet-e olyat az M705-nél, hogy az egyik gombra parancsok egymás utáni kombinációját adom meg, konkrétan: mindent kijelöl+kivágás.
    A Rapoo egeremnél ilyet nem lehet. Viszont, ha a Logitec M705 tudna ilyet, akkor beérném a 7 gombbal is.

    Előre is kösz a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák