Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz Piftuka #73082 üzenetére

    Ha jól látom ez a döntött görgős. Dicsérték már emiatt és én is elfogadnám, ha létezne másik ilyen, de nincs.

    Az Intellimouse 3.0 is kifejezetten hosszú egér, ahogy a Rival 300 is. Szerintem te nem nézted meg a specifikációkat. Ha ez kimaradt, akkor az ajánlott listában benne van.
    Kiváló Intellimouse-okat még pl. ebayen találsz.

    Részemről a "pufik" idézik vissza valamennyire azt a fajta foghatóságot. Mint pl. a G403 és Rival 310.
    A Rival 300 viszont valamelyest laposabb, szerintem nem ezt keresed, de ha kezedbe vennéd, még akár változhat is véleményed jó irányba. Ez teljesen szubjektív.
    Megint részemről a Deathadder teljesen más, mint egy IE 3.0. Látványban követi, de megpróbáltak többet kihozni belőle azokkal a "razeresen" magas állásban végződő gombokkal.
    Zowie EC1 is megér ám egy pillantást.

    Mindenesetre vannak azok az egerek, amin a jobb gomb, amit ha szemből nézel, látszik rajta, hogy alacsonyabban van mint a bal gomb. Mondjuk asszem a listád is ilyen, de azért ezt fontosnak tartottam.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák