Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hentes555

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy egeret, igazából eddig minőségit nem nagyon használtam, csak ilyen 1000 forintos Auchanos silverline és hasonló cuccokat, most valami minőségibbet szeretnék. A tenyerem hossza 17.5 cm, szélességre 8, a mostani egeret, ami olyan közepes lehet méretben, fingertip és claw közötti technikával fogom. Böngészésre, kevés játékra (minecraft hypixel) kellene, 5k-nál többet nem szeretnék kiadni rá, elsősorban használtat nézegettem. Most találtam egy G102-t, Mediamarktból 1 év 9 hónap garival, utánaolvastam, sok jót írtak itt róla. Vagy van egy MX518 is, amihez gari természetesen nincs, de jó állapotban van. Erősen a G102 felé hajlok, van benne memória is, ami jó lenne, mert több gépen is használnám. A kérdés igazából annyi, hogy ehhez a kézmérethez és fogáshoz ugye jó ez az egér? És az esetleges MM gariztatással sincs semmi baj ugye? Kicserélném a kapcsolókat is szívesen japánra, de gondolom akkor rögtön bukik a gari amint megbontom, úgyhogy az marad inkább későbbre ha megveszem.

    [ Szerkesztve ]

    "Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Új hozzászólás Aktív témák