Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz gtamate2 #71669 üzenetére

    Ha ma választani kéne és egy árban indulna a kettő (RDE, G403), akkor most itt a Razer nyert (nem is értem ez hogy lehet;]). A görgő meg a kábel sokkal jobb a Razer-nél és közben nincs zavaró hibája. Formailag nincs akkora különbség, hogy ez legyen a mérvadó és talán a Deathadder forma inkább univerzális, mint a G403-é. Egyedül az oldalsó gombok terén gyengus a Razer, de azt elnézem már.

    Nekem mondjuk addig jó, míg nem kezdenek el más gyártók a G102-nek konkurenciát gyártani, mert akkor azt mind ki kéne próbálnom és a jelek szerint lenne gyártó, amelyik meg tudna lepni (ASUS, Razer, Roccat, Ninox, ...).:DDD

    Tegnap amúgy futottam 1-2 kört ezzel a silent switch-es egérrel és azt kell mondjam, hogy hacsak valaki nem gyűlöli valamiért és nem top hc player, akiknek rá van gyógyulva az ujja az egérre, mint a sniper-eknek a ravaszra és ha más az érzete akkor kuka, azoknak mind meg fog felelni. Annyi, hogy felengedéskor néha nem annyira határozott, illetve ugyan halk, de kicsit nagyobbat üt (jobban érezni a shell-en).

    [ Szerkesztve ]

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák