Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz kemotox #70873 üzenetére

    A kérdés az volt, hogy sűrűn cseréltél e mikrokapcsolókat egerekben? A sörös dologgal egyetértek, a konradossal NEM. A konradban szinte csak gagyi szarokat kapni, de legalább túlárazottan. Tudom, mert vettem ott "pár" dolgot régebben (meg is bántam, ja és nem voltak olcsók, sőt!) Gagyi pákával csak gányolni lehet. Lehet, hogy te a melóhelyeden sokat forrasztasz, képes vagy kijátszani a sorsot, amit egy kinai fosvadék páka dob az arcodba, de emberünk szerintem nem akar egy ócska kinai szarral az egerén tanulgatni, kisérletezgetni. Pákával a kezében született haverja (de még szomszédja) sincs mindenkinek, tapasztalatból tudom. Rétegmeló rétegembereknek, ritkán kell és ha valami kisokosból próbálkozik keriteni egyet, könnyen lehet, hogy az illető nem is vállalja mert nincs benne pénz, vagy úgy beárazza, hogy a haja is ketté áll, vagy eleve közli, hogy nem bohóckodik ilyesmivel, mert nagyobb melói vannak, ami nagyságrendekkel jobban fizet és csak elvenné az időt a mikrokapcsolós babrabalhé, legtöbbször közlik, hogy "nem éri meg javitgatni, vegyél újat"

    [ Szerkesztve ]

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák