Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Teasüti #6928 üzenetére

    Na meg mai egereket eleve úgy reklámozzák, h bármilyen felületen.
    Ez meg vagy paradox és szükségtelenné teszi a méregdrága padokat, vagy szimpla hazugság.

    Egy eger hasznalhatosagat nem csak az befolyasolja, hogy mennyire birja az optika/lezer az alatta levo feluletet, hanem sok fugg attol is, hogyan siklik az eger.

    Mittudomen, egy gyurott agynemun nem lehet olyan gyorsan+pontosan egereszni, mint egy sima asztalon.
    Masik pelda: nalam a simara kopott asztalon borzalmas hangja volt a HyperGlide teflon tappancsoknak, vettem egy nem tul draga egeralatetet (Revoltec Fightmat Advanced ~2k), ezen NEMAN repul a dognehez eger.

    Mondjuk elsore furcsallottam, hogy olyan a muanyag alatet felulete, mint egy 1000-es smirgli, de 1.25 ev hasznalat utan sincs nyoma rajta kopasnak.
    Eger tappancsa mondjuk 2x gyorsabban kopik rajta, mint a csupasz asztalon, na bumm, igy nem 5, hanem 2.5 ev alatt fogy el a 0.5mm teflon :DDD

    Ugyanennyiert max egy zsebkendonyi meretu Razer alatetet kaptam volna, ami meg 1000dpi-s egerrel is erosen hatareset, en meg eleg random teszem le az egeret az asztalra, attol fuggoen, hogy esik kezre a fotelben hanyattvagodva :))

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák