Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz inf3rno #66773 üzenetére

    Nem nagyon. :(
    Az A4tech csinált anno replikát, de azt ugye nem kell ecsetelni, hogy milyen (sz@r) minőségben.
    Meg ugye minek kéne másik gyártóról, amikor a Logitech is elég szép hosszan dobta ki az újabb és újabb modelleket (MX500, MX510, MX518, MX518v2, G400, G400S), amit még ma is be lehet szerezni (ali, ebay).

    Én mondjuk nagyon örültem, amikor váltottam az MX518-ról. Igaz G500-ra, ami valójával vakvágány súly meg szenzor szempontból is, de az kényelmesebb volt nekem formára. De az arra való csere meg eme topic későbbi megtalálása elindított egy úton és ~15 egér kipróbálása után végre van tényleg jó egerem. :U Mostmár nem lehet az egérre fogni, hogy nem találom el az ellent...sajnos... :C ;]

    Szóval aki ezen forma után sóvárog az ne keresgéljen, hanem vegye meg ali-ról, ebay-ről, mert hosszú az út egy másik olyan egérig, amit utána újra kényelmesek fog tartani.

    És akkor tegyük hozzá, hogy mi az amiben a fent említett egérkék nem túl jók:
    Súlyosak! Igaz nem túlzottan, de ~105g csak az egér, amivel azért 15%(+)-al nehezebb a RKPOE, Logitech G403, Logitech G102, Zowie FK2, Zowie ZA12/13-től, Zowie EC2-A, ... egerektől és ez a többlet bizony sokat számít. ;)

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák