Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítsetek nekem. Úgy néz ki hiába minden, tönkrement a Roccat KONE XTD Optical egerem :O
    Hogy egész pontos legyek: Magának az egérnek (még) nincs baja, de a görgő balra döntését már 10-ből 8-9x nem érzékeli.
    Nekem ez a funkció alap, mivel a space van erre a funkcióra beállítva, és az összes játékban így használom ugrásra. Eleve iránygombokkal játszom, nem wasd-al. Tehát a space ilyen módon történő "közelebb hozatala" nagyon előnyös volt számomra anno. Ezért is szoktam rá. csak a gond az, hogy mostanra annyira megszoktam (4-5 éve legalább így használom), hogy nélküle már nem is megy a game :)
    Múltkor már egyszer elkezdte csinálni (2-3 hete), de akkor még parasztos (hihetetlen de a neten is ezt találtam egyetlen megoldásnak) módszerrel odavágva néhányszor fejjel lefelé az egérpadhoz, rendbe jött. természetesen szétszedtem az egeret és megtisztítottam (volna) de nem is találtam benne se port, sem pedig koszt ilyesmit. Teljesen tiszta volt belülről. Szóval úgy néz ki elektronikus baja van :(
    Milyen egerek vannak ezzel a funkcióval? Anno is itt ajánlottátok nekem ezt az egeret, de nem zárkóznék el más (jobb) egerektől sem. A nagyobb egereket kedvelem, mint amilyen ez is volt, mivel palm grip-es vagyok. De lövésem nincs hogy keressek specifikusan úgy egeret, hogy ez a görgő döntéses funkciója meg legyen. Valamint gondoltam ha már úgyis 20 körül költök egy egérre, legalább nézzem meg milyen a piac :) Hátha van ami jobban tetszik. Régebben volt G500-am pl., de azt ugye már nem is lehet kapni. Esetleg tudna nekem valaki pontos típusokat mondani, amiben van ilyen funkció? Aki tud ilyenről jelezze legyen szíves! Köszönöm! :R

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák