Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz ribizly #64693 üzenetére

    G102 gyári gombminősége mennyire szór? Tesztjében a görgő is volt egy kicsit szidva, de ahogy nézem semmi súlyos. Gondolom irodai görgetést nem befolyásolja olyan mértékben, hogy kellemetlen lenne.

    Korábban írtam, hogy ergo egér kéne, de választ nem kaptam. Ugye Maurusom van, de mostanában ha játszok, ahhoz nem kell egér, viszont a Maurust nem lehet takarítani, mert ledörgölöm róla a szilikont...

    Viszont én pont az a típus vagyok, aki ronggyá izzadja az egeret, tehát ha szeretném, hogy maradjon valami megfogható a Maurusból, akkor csak játékra szabad használni... Úgyhogy kellene valami "mosható".

    Szóval lehet bepróbálnám a G102-t napi használatra, a szerencsétlen Genius DX-100-at meg bevinném melóhelyre, mert ott a vezeték nélküli az isten, attól én meg hányok annyira rossz, főleg ha elmegy aludni a kezemben... Mert most naponta hurcibálom ezt a 2k-s egeret+padot és ez nem tetszik :DDD

    Nameg a 220x180-as promóciós Gigabyte egérpad is menne melóhelyre, mert mindig kicsi volt, mint ahogy a rászánt pénz is :DDD

Új hozzászólás Aktív témák