Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    Sziasztok!
    Jópár napja nyüstölöm G900at és csak pozitivan tudok róla nyilatkozni. (ha az árát nem nézzük)
    Ára és a teszt miatt kicsit kedvszegetten rendeltem be.... de akkor is tetszik na :K , ugy voltam vele max visszaküldöm ha nem gyerebe , de ezalatt a pár nap alatt ugy vagyok vele hogy ez nem megy sehova :DDD
    Piszok könnyű,olyannyira hogy az elején még csak kábellel használtam hogy legyen egy kis plusz suly-ellenállás :D Rendbe vannak a gombelhelyezések, nyomáspontok is megfelőlek ,klikk érzet is pöpec szóval kellemes a patkány. Veszettül kézre áll nekem (palm/fingertip között tartom) lapát kezem sincs szóval jó ez ide falura XD. Nem vagyok egy nagy gamer cod2 óta szinte az összes értelmes FPS megvolt / van, ki se merem számolni mennyi órám van multiba vagy csak a bf3-4-1 be :DDD Csak azért írom hogy pár egér már volt a háznál szóval van mihez hasonlítani De.. ez a wireless öööööhhhmm hát izé , kb nem tudnám megmondani, azaz nem is tudom hogy van e input lag (persze biztos van , gondolom...) de ebből semmit se látok-érzékelek. Jó pár gamem elment csak ennek a fürkészésével :K
    Akksija is egész baráti üzemidőt megy. /beállítás kérdése/
    A görgönyomás érzékenyégen lehetne csiszolni ,az picit combos a többihez képest. jah kb ennyi
    Szóval egy nagy pirospontot a G900-nak. Az ára annyi amennyiért el lehet adni ez benne van pakliban mint minden mással.

    :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák