Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lEninpApA

    csendes tag

    Üdvözletem az uraknak!

    Egérvásárlás előtt állok,szeretném cserélni a 3 éves CM Storm Recon-omat,nem is azért mert rossz lenne de valahogy mindig éreztem,hogy nem ez a leginkább kézre eső egér a számomra.Ezért leginkább kényelmi szempontból cserélném. Régebben tulajdonosa voltam egy Microsoft Laser Mouse 6000-nek nem tudom ismeri-e valaki,valamint a Recon előtt volt egy Microsoft Sidewinder X3-am ami még mindig megvan csak nem jó a görgője és előszedtem valamelyik nap és mikor ráfogtam hát mondom úristen nekem ez kell :) És elkezdtem böngészgetni hasonló karakterisztikájú egerek után 120x70x40mm és 3 egeren akadt meg a szemem és ezekről szeretnék véleményt kérni,bár a maximális keretem 10k lenne rá afölé sohase mennék. Steelseries egerek nekem laposnak tűnnek pedig szemeztem a rival 100-assal,öcsémnek kinzuja van imádja,de nekem valahogy hosszu használat után fájt tőle a csuklóm meg a kezem :)

    Az rágcsálók listája:

    Speedlink Ledos - elég jó teszteket olvastam róla valamint külsőre nagyon hasonlít a sidewinder x3-ra és meg tudod pihentetni 2 oldalt a hüvelyk és gyűrűsujjad legalább az én kezem méretei szerint.Ami negatívuma,hogy a 2 oldalsó gombja valami rapid fire gomb amit ha lenyomsz 2 kattintásnak veszi,valamint rendelkezik sniper gomb-al és talán jobb lenne valami fix oldalgomb ezért a következő egér lehet jobb is lenne ami a:

    Themaltake Talon X - alakra ugyanolyan mint a Ledos,csak az oldalsó gombjai lehet jobban vannak elhelyezve,ennek a jobb oldalt egyáltalán nincs oldalgombja,ellenben baloldalt van 2. Pozitivuma,hogy adnak hozzá egérpadot is,valamint oldalt le lehet szerelni az egérről a tartókat,és egy vékonyabb egeret kapunk,bár ezzel szerintem nem élnék :)

    Cougar 200M - erről is olvasgattam és beleillik a fennt emlitett karakterisztikai méretekbe,árban is baráti de magáról a márkáról még nem sok helyen hallottam,hogy gyakran használnák akár profi játékosok.

    Ezek az egerek eléggé budget árban vannak,a Talon egyedül 8k de ahhoz kapnék egérpadot is,de egérpaddal kapcsolatban meg a Zalman nagyméretű egérpadjával szemezek. Nekem személy szerint a Speedlink a favorit,régi motoros vagyok és emlékszem még a COD1-es időkre ahol egy bizonyos Ocrana*Ati csapatnak ez a cég volt a szponzora valamint COD2-ben is Speedlink néven futottak,és sokak számára ismeretlen márka lehet de már 20 éve piacon vannak és mindenki csak dicséri a termékeiket.

    Ozone Neon 3k illetve m10-el szemezgettem még ami talán még belefér,valamint a Redragon Phoenix-el ezekről se olvastam sok rosszat de ezek már egy picivel hoszabb egerek a 125mm-el valamint drágábbak is.

    Szóval ha valakinek van bármilyen tanácsa vagy észrevétele azt örömmel fogadom köszönöm szépen előre is :)

Új hozzászólás Aktív témák