Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• dobragab

addikt

Ideért a Logitech Pro. A Logitech supportról nem tudok jót mondani.

A két főgomb fantasztikusan puha, nincs ingerenciám japán Omronra cserélni. Bár lehet, hogy javít rajta, majd jaffa megmondja.

A görgetés egész korrekt, bár nem egy Alps. Az encoder-t majd ki fogom cserélni szerintem.
    A görgő alatti gombért egy nagy tasli jár a Logitech-nek, a kockapana elég fos, és még kemény is a lenyomás. Kb. olyan, mint az Alcoré.
    A DPI gomb teljesen korrekt, az oldalgombok szerintem keményebbek a kelleténél.

Az anyaghasználat nagyon frankó, a háta kb. ugyanaz, mint a G100s-é. A két oldala annál valamivel szemcsésebb bevonatú, tök jól meg lehet fogni.

A talpa természetesen felejtős a jaffa-félék mellett. A kábele szövetelt, de egész hajlékony, talán a leghajlékonyabb szövetelt, ami valaha a kezembe került. Azért nem egy parakábel, csere lesz a vége.

Szenzorára nem tudok rosszat mondani, bár nem is teszteltem szarrá. Logitech G100s-hez képest alacsony sebességnél nem érzek különbséget, 2,7 m/s fölé pedig sose megyek :DD

A legfájóbb pont a görgő alatti klikk, és az, hogy az LGS Lua API-jában még mindig bugos a SetMouseDPITable függvény. Emiatt nem tudom MOHA-ban használni a dögöt. Rohadék Logitech.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Hozzászólok Aktív témák