Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jogle

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van nekem jelenleg egy Logitech G600-as egerem, nem éppen a mai már szegényke. Cserélni szeretném, legalább is elkezdtem gondolkozni rajta. Méretéhez az évek alatt hozzászoktam, de régebben voltak kisebb egereim és azokkal sem voltak gondjaim. Újonnan szeretnék venni egeret és leginkább magyarországról. Leginkább MMO-kra használom, de szoktam minden fajta játékkal is játszani. Szeretem a G600-on a gombokat az oldalán, de csak az első 6-ot használom. Szeretem még a G-Shift gombot is. Kevesebb gomb-hoz is hozzátudok szokni, de azért legyenek programozható gombok kényelmesen elérhatő helyen. Az egeret leginkább fingertip módszerrel fogom. 2100 CPI-re van beállítva az egerem és nem szoktam piszkálni. Jelenleg a Logitech G502-t néztem ki magamnak, nem tudom mennyire megbízható és a gombok mennyire könnyen elérhetőek. Nézegettem még a Razer Naga Hex-et is, de attól félek, hogy ott is olyan problémám lenne, mint a G600-nál is van, hogy a hátsó gombok elérhetősége kényelmetlen, akkor meg nem sok értelme van azoknak. Kb 20-25e Ft-ot szánnék az új egérre.

    Előre is köszönöm a segítséget.

    Üdvözlettel jogle

Új hozzászólás Aktív témák