Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daehun

    tag

    Sziasztok.

    Keret kb ~10k. Használtat ne, ebay lehet. Felhasználás játék (fps, moba). Fogásom palm és fingertip között.van valahol, egértől is függ, inkább az utóbbi. Kezem kb 17 cm. Nagy (4000) érzékenységgel játszottam eddig (nagyrészt csuklóból csak), de utóbbi időben fokozatosan csökkentettem ezen (kb 2000 dpit érzem jónak). Nagy swipe mozgások biztosan nem lesznek a jövőben sem Több gomb előny lenne, nem játék szempontjából, csak zene kezelésére hotkeynek. Az egér egy fa asztalon lenne, hacsak a keretből egy egérpad nem jön ki mellé (az előző egereimnél nem éreztem ennek szükségét). Ők sorban: A4 X-750F, Razer Diamondback 3G, Corsair M90.

    Jelenleg egy Ninox Aurorat néztem ki amazonon (valaki linkelte a topicban 1-2 oldallal ezelőtt). Viszont olyat olvastam, hogy a gyári szoftvernek van egy kis esélye, hogy lényegében megölje az egeret, valamint a jobb és bal egérgomb együttes lenyomása is problémás. Erről lehet tudni valamit? Legyen inkább egy G100s és szokjam hozzá a kevesebb gombhoz + esetleg egy egérpadot (melyiket) vegyek a maradék pénzből?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák