Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kickboxko

    tag

    Sziasztok!

    Le szeretném váltani mostani Logitech B110 -es egerentyűmet 3 év szolgálat után (egérpad nélkül), valami komolyabb darabra (ehhez képest), amihez már tervezek egy normális egérpadot is,.

    1. Mennyi a keret? A Keretem a tranzakcióra 5-10 k.

    2. Használtpiac, és / vagy eBay? Használtpiac / Ebay ,teljesen elfogadom mindkettőt.

    3.Általános felhasználás,Böngészés Office,Néha egy kevés játék (Diablo 3 ROS) ,
    CAD/CAM rendszerek kezelése.

    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? Fingertip Grip,legalábbis eddig ez volt/ez alakult ki, gondolom ekkora kézzel nem is igazán lehet palm,pedig néha elbírnám viselni,ha esetleg mégis, erre a verzióra is kíváncsi lennék.
    Elég vaskos méretű kézzel rendelkezem, középső ujjam a tövétől a hegyéig 9,5 cm

    5. Őszinte leszek még soha nem foglalkoztam ezzel ,szerintem B110 alapbeállításán tehán 800 dpi-n.

    6. Nem kritérium de örülnék 2 oldalsó gombnak (visszavonás/ujra) mert ez megkönnyíteni a CAD rendszeres munkát, illetve böngészéskor sem hátrány,de ha ez a szűk keresztmetszet lemondok róla.
    A görgő mint gomb megléte elengedhetetlen ( nem tudom hogy ez minden egérnél alap e mert egyszerűen tájékozatlan vagyok ebben a témában ) és örülnék ha masszív lenne mert "gombként" sokat van használva.

    Nézegettem az egér ajánlót és eddíg a Logitech 110s ami ebayes vonatkozásban előkerült,illetve még a Cougar 200-250M megoldásait (300 ról volt nemrég egy teszt logout színtéren),

    Várom az ajánlásokat minden téren.

    Előre is köszönet.
    kickboxko

    [ Szerkesztve ]

    "Life is simple"

Új hozzászólás Aktív témák