Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #47588 üzenetére

    Játszottam én már pubon 1000Ft-os egérrel is. Accban nálam talán 10-15%-ot számított. Egyszerűen nem mentem bele olyan szitukba, ahol kinyírtak volna amiatt, hogy nem bírja a gyorsulást. Egy warnál ez elképzelhetetlen, publon meg single player-ben viszont tökmindegy. Max 5 perccel tovább tart, míg kinyírod a főgonoszt. Persze akinek nem megterhelő ekkora összeg, és szeret játszani, annak nyugodt szívvel ajánlom a profi egereket, mert tényleg nagy a különbség. Én magamnak meg már sosem vennék más, mert megszoktam a jót. :K

    Elsősorban nem az egértől fejlődsz, hanem attól, ha nálad jobbakkal gyakorolsz rengeteget. Nekem 2-3 év napi 8 órában kellett, hogy válogatott szintre érjek. Jó egér nélkül nyilván ez lehetetlen lett volna. Nehéz megmondani utólag, hogy megérte e. Anyagilag semmiképp, kevés pénz volt abban az FPS-ben, amit toltam, a pénzesebbeknél meg nagyon nagy a konkurrencia. Más szempontból jó volt, jól szórakoztam, szerettem csinálni, van egy csomó netes haverom, de egy idő után már inkább függőség volt, meg beszűkült kicsit az életem. Elment vele több, mint 5 év, amit hasznosabb dolgokkal is tölthettem volna. Szerintem nem érdemes ráfeszülni annyira, hogy valaki a legjobb legyen egy játékban. Lazításnak jó egy nehéz nap után, ha éppen nincs más.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák