Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz TeebyKay #47323 üzenetére

    G7-et már vettem kettőt régebben (5+ éve), amikor még komolyabban játszottam. Mindkettő elfüstölt 1-2 év intenzív használattól. Hajlamosak a túlmelegedésre, nem szeretnék még egyet, használtat meg pláne nem, inkább valami fejlettebb modelre gondoltam.

    Volt már pár másik logitech-em meg razer-em is, ergonómiában meg pontosságban egyik sem vette fel a G7-el a versenyt. Célzásnál nagyon sokat számít a kábel húzása, kipróbáltam cord holder-t is, semmit nem ér, vagy inkább úgy mondanám, hogy máshogy rossz. Anno amikor még G7-em volt, akkor egyből hoztam a peak accuracy-m bemelegítés nélkül, és azt folyamatosan tartani tudtam. Vezetékessel eddig mindig csak úgy ment, hogy 1-2 óra bemelegítés kellett hozzá, amíg megszoktam, hogy aznap éppen merre húz el a kábel. Nem tudom miért mondják sokan, hogy a vezeték nélküli egér alkalmatlan játékra, nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom. Azért annyit még hozzátennék, hogy én az átlaghoz képest kb dupla sensitivity-vel játszom, szóval nálam kétszer olyan zavaró ez a kábel húzás. Azért szerintem annak is észrevehető lehet, aki alacsonyabb sens-el tolja, nem véletlen találták ki a cord holder-t.

    Köszi, megnézem ezt a G602-t. Esetleg ki lehet próbálni valamelyik üzletben?

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák