Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Van itt olyan, aki tape fix-xel használja a g100s-t? A tape fix okozta LOD csökkentés ugye nincs kihatással a szenzor pontosságára? Milyen időközönként kell cserélni a szalagot? Egészen pontosan honnan kezdődik a ragasztószalag, a kis félkörívre rámegy? Egy paintes rajz is megtenné szemléltetésnek. Próbálgattam, ha ráteszem a kis félkörívre valamennyire, akkor elérhető az 1 CD alatti LOD, viszont nehéz pontosan megtalálni, mert ha csak egy picit is alrébb rakja az ember, akkor meg már nem mozog a kurzor. Ha nem viszem rá a félkörívre csak közvetlen alatta kezdődik, akkor viszont csak egy kicsit csökken, 2 CD nem mér be. Alapjáraton 2 CD-n is folyamatosan bemér.

    5-6 évnyi anti vibrációs a4tech használat után nem könnyű a váltás, nah...
    Meg arra jöttem rá, hogy az a4techet nem csak az egérpad széléhez közeledve emelgethettem és helyezhettem vissza középre, hanem kb folyamatosan, ha csak egy kicsit is elvittem a centrumtól és volt a játékban egy lélegzetvételnyi tizedmásodperc erre, akkor azonnal apró mozdulatokkal raktam is vissza az egeret, olyan apró mozdulatokkal, hogy azok még 1 miliméternyi emelések se lehetett. I know it sounds weird but its true.

Új hozzászólás Aktív témák