Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andris127

    csendes tag

    Üdv Srácok!

    Kérdésem kapcsán elsőnek meg is elíteném, hogy az egér ajánlóban a DeathAdder Chroma-nál az érzékelő el van írva Avago S3988-ra pedig Avago S3989 lesz a jó.

    Na most akkor a lényeg, hogy fentebb olvastam, hogy a listában még nem tesztelt a Avago S3989, de esetleg van e már valakinek tapasztalata vele? Ugye ez a Roccat Kone XTD optical-ban és az ASUS Gladius-ban van és még nem is jut eszemben miben.

    Pont ez a két egér esett látószögembe, mert az ASUS-nál nagyon szimpatikus, hogy a kapcsolókkal is lehet legózni, mert pont ez volt az előző SS Rival-om első halálának az oka. Nem is értem mért rakott bele a cég saját szutykot egy bevált márka helyett.

    A Roccat szimplán mérete, kinézete, és a billentyűzetemmel való márkaegyezés és kommunikáció voltán tetszett meg, és kényelmes. Sajnos egyiket se volt időm hosszabb ideig tapizni próbálgatni, de érdekelne, hogy esetleg van e valakinek velük komolyabb tapasztalata!?

    Emiatt most megint ülök a kis gödrömben és vakarom a fejem. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Kicsiként azt mondták hagyjam a nagyokra ők jobban tudják, így 2 méteresre nőttem inkább!"

Új hozzászólás Aktív témák