Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz MaTpr0F #45478 üzenetére

    Nem tudjuk, egyiket se próbáltuk :DD

    Roccat KPO-ban A3090 van, aminek minden jó implementációja min. ~3,5 m/s-ot tud, de az Alcor pl. 4,4-et. A LOD-ja feltehetően elég magas. 800 DPI felett nem ajánlott.

    Ha a DA 4G / Chromáról van szó, az szintén szürke. Mindenfelől azt hallani róla, hogy smoothingos a szenzor, de biztosat nem tudunk. Ha az csak szóbeszéd, akkor valóban jobb szenzor, gyakorlatilag kiakaszthatatlan, 5-6 m/s-ig tuti jó, és olyan grafikont még nem láttam, ahol hibázott volna. Ránézésre 1600-on is bőven rendben van, de a smoothing-gyanú miatt max. 1600-on használnám.

    DA 3.5G más történet, az 1800-on 3,5 m/s-ig bírja, de kicsit jitterel. Azalatt valamiért 2,5 m/s a PCS, de nincs jitter. Smoothingnak szerencsére semmi nyoma, teljesen raw a tracking.

    Az már más kérdés, hogy ezek az emberi kar határainál vannak. Tesztekben el lehet érni 4-5 m/s-ot, de rendes játékban Vanir sem éri el a 3,5 m/s-ot ~80 cm / 360°-os (!) érzékenységgel, úgyhogy gyakorlatilag mindkettő bőven elég bármiféle FPS-re.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák