Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz salytmasztor #35436 üzenetére

    Én egy tök átlagos (vagy még az sem) "fórumozó" vagyok, utána nézhetsz. Semmi különleges skillel nem rendelkezem, ami megkülönböztetne más átlagemberektől/átlaguserektől. Olvasni így 2015 tájékán mindenki tud, legalábbis a mi kúltúrkörünkben. Senki sem úgy születik, hogy ilyenolyan "szakértő" lenne bármiben is, akikr eminimum ragadt némi tudás, vagy legalább némi információ morzsa, azok tettek is érte. Ha nem tudok valamit, kérdezek ez ok. Ezzel semmi baj nincs. De mások idejét rabolni pusztán azért, mert az enyémet drágábbnak érzem ÉS rest vagyok legalább ÁTFUTNI egy általános infót arról, amit valaki, valahol, valamiért, az idejét nem kímélve összeeszkábált és publikált pont az olyanoknak, mint pl. te, vagy én, vagy akárki.. hogy ha nem is értek belőle semmit, de legalább valamiféle támpontom lehessen azzal kapcsolatban, ami "érdekel" és értelmes kérdést tegyek fel? Ez akkora munka? Vagy választhatom azt is, hogy szarok az egészre, leírta jóvan, kit érdekel, óvasgasson a f@szom, inkább beböfögöm ide a kérdésemet, ha értelmes ha nem oszt majdcsak megfejti valamelyik marha, akinek ez a heppje és még tán válaszolni is tud. Ha nem az se baj, max nem jött össze, de én ennyit szánok az egészre osszák béfele vazze. Há' mitképzelnek ezek itten, maj minnyá nekiállok itten óvasni, vagy mif@szom hé! Na ne bohóckodjunk, pro egért akarok 5ezeré, wezeték nékülit lag nélkül, ami legalább 10 évig kitart, meg pont az én kezemre áll, mer már alig vírom, hogy szórhassam a c4-et BF4-ben az enemy seggébe. Óvasgatni, hülyevagy?! Há mit képzeesz? :DDD

    Ebbe még belegondolni is borzalmas lehet ugye...? :D

Új hozzászólás Aktív témák