Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    válasz Kasya #35273 üzenetére

    Nekem tegnap jött meg, de nagyon nem volt még időm kipróbálni mert holnap és holnapután is vizsgázom :( Amit már most is tudok, hogy nagyon jól össze van rakva, minőséginek tűnik, semmi sem lötyög nem ropog stb. Élőben jobban néz ki, mint a képeken, még úgy is, hogy én a világítást kikapcsoltam :D Méretre nekem ~ 18 centis kézhez claw griphez pont tökéletes, és legalább nem zavarnak a jobb oldalt is lévő gombok, mint néhány szimmetrikus egérnél. Formáját kb 1 perc után szoktam meg, és baromira kézre áll. Nekem a hüvelyk és a gyűrűs ujjam a kiálló rész fölött van, és így baromi jól megtámasztja az egeret és tudom irányítani. Bal/jobb klikk nagyonjó, a görgő már kevésbé. Oldalsó gombok semmi extra. Nekem qck mini-n nagyon nehezen csúszik, de már úton van a Puretrak Stealth reméljük azon jobb lesz :) Nagyon picit tudtam BF-ezni tegnap, szerintem jelentősen javult a célzásom (hulladék A4tech lézereshez képest mondjuk nem nehéz :D). Egyetlen negatívum még, hogy ha picit megizzad a tenyered a borítás kicsit csúszós lesz, de ezzel együtt lehet élni. A kábelre sokan panaszkodtak, nálam tökéletes és egyáltalán nem zavar (bár van neki az asztalon az egér felett kb 15 centi hely ahol kényelmesen elterül és nem feszül).

    Remélem tudtam segíteni, ha valamire kíváncsi vagy még szólj :)
    Én meg vagyok vele nagyon elégedve.

    szerk: egy ilyet még csináltam, de életemben először használtam és nagyon időm se volt elolvasni úgyhogy csak húzogattam random és ez lett :D azt hiszem a regisztris prediction kikacsolást még nem csináltam meg ekkor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák