Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eami

    addikt

    válasz Vanir #34815 üzenetére

    Amúgy elég régóta gamelek. Jelenleg több mint 1400 játékom van steamen és pörgetem is őket kifele ahogy időm engedi (családapa vagyok, így egy ideje már csak akkor van lehetőségem játszani ha a család többi része már alszik). Idén eddig kb 20+ játékot toltam ki ami nem multi. Ezen felül megy még a multi + azok a játékok amiket megunok és sosem fejezek be végül. A visszatérő és régóta játszott játékok között fixen ott van Counter Strike. Egér / bill mellett előfordul hogy kontrollerrel is tolom (Xbox360 PC). Most pl a karácsonyi szabi alatt főleg a CS ment, de 2 napja neki kezdtem a Shadow of Mordornak is, ami meg kényelmesebb / izgalmasabb kontrollerrel. Remélem korrekt választ adtam mert nem tudom ez milyen gamer karriernek számít :)

    btw a gamer nem az aki 1 játékra van ráállva az esetleg pro player ;)

    (#34817) [oWn]f4te: a példád annyira marginális réteget érint, hogy nem biztos hogy megállja a helyét a nagy többségnél. Illetve akkor a válaszoknál majd oda kellene írni azt is hogy melyik game enginhez melyik egér jó még és melyik az amelyik már nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák