Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domi_Jani

    tag

    üdv! Kezdem az elején és kéretik nem megkövezni a vezeték nélküli egér kérdésért. :)
    Vettem kb 10 éve egy genius vezeték nélküli egeret még típusjelölése nagyon volt, csak a neve a volt a típus mert olyan "sok" vezeték nélküli volt akkoriban. Tehát máig a legjobb egeremnek tartom annak ellenére hogy az elemet zabálta, hatótávolsága kb 1 méter és sajnos a görgője kikopott és folyton scroolozik magától ha olyan pozícióba áll. ez egy fps-nél elég kellemetlen mikor egy lövés helyett fegyvert vált.... :D
    Elkezdtem pár éve utódokat nézegetni és venni, de megfordult már több is a kezem alatt, legyen szó, genius, fujitsu, gigabyte, rapoo stb. mindegyiknél egy nagyon idegesítő jelenség keletkezik több gépen is. Mintha egy másodpercre néha többre is kihagy. Az hagyján, hogy h az fps-ek játszhatatlanok de még egy hétköznapi internetezést is megnehezíti... Igaz Logitechet nem próbáltam az ájánlások ellenére, de pont az ára miatt nem mertem megvenni mert mi van ha az is ugyanazt a jelenséget produkálja? Valakinél fordult elő ilyen? vagy tudtok egy üzembiztos vezeték nélküli egeret? Már ott tartok h megveszem akár a logitechet is de azért lutrira nem akarom...

    A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

Új hozzászólás Aktív témák