Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BIROD5

    tag

    Megjött a g502 -es . :DD
    Sok időm még nem volt tesztelni . Végre egy aszimmetrikus egérke ! Szerettem a razer lachesisem de vágytam vissza egy ferde egérre , a régi logim is az volt.
    Csak kb. fél órát próbálgattam ,de már látom jó barátok leszünk .
    Piszok pontos és gyors a kicsike . Mondjuk szoknom kell még , sikerült a lövölde közben néhányszor rányomnom a dpi állítóra , ami érdekes következményekkel járt. Elég nagyok az ujjaim , de profilban van olyan ,hogy egy állandó dpi érték plusz a snipe gomb . Valszeg elég nekem annyi is .
    Külön meg kell tanítani neki az egérpadot , kéri hogy bal gomb nyomva tartása mellett rajzoljak nyolcasokat azon a területen(faltól-falig) amin később használni akarom . Külön elmenti a padot , aminek nevet is adhatok. Remélem haszna is van nem csak egy jópofa kamufogás .
    A (csuda ) görgő még elég fura , de lehet az zavar hogy egy kicsit hátrébb van mint a régin .
    Más !
    Az hogy lehet hogy pl. az aqua-nál 1 év gari a logitechre az emagon 2 év , a dobozon külön magyarul ráírva 3 év gyártói ?
    Amúgy nagy dicséret az emagnak , 24 órán belül megkaptam , ingyen szállítással .

Új hozzászólás Aktív témák